Prezentace firem - Veletrh pracovních příležitostí

Prezentace firem

Čas: 10-15hodin (cca 45-60min)

Místo: ZI/ZII (posluchárny v prostorách veletrhu), D324/D424

10:00 MOL – může to být i váš příběh, 3 zkušení manageři představí své příběhy a nastíní možnosti budoucí kariéry u tohoto maďarského koncernu, který provozuje 2. největší síť čerpacích stanic v ČR.

Rezervace místa v ZI

11:00 HELLO, YOU. How I fell in love with EYELEVEL. – success story by JAN HENDRYCH SENIOR ACCOUNT MANAGER CK team. Eyelevel is world class company in retail STORE design – and guess what it is Czech company. (this program will be in english).

Reserve your place at ZI.

12:00 Radka Vojtíšková z EURES (organizace při Úřadu práce ČR) vám povypráví o možnostech práce v zemích EU. Kam se můžete dostat? Jakou podporu můžete získat? A kde vůbec začít? Velmi důležitá přednáška pro všechny, kteří chtějí začít mezinárodní kariéru.

Rezervace místa v ZI

13:00 Ministerstvo zemědělství ČR ústy Ing. David Zimi, vedoucího oddělení pro úřední kontroly v potravinovém řetězci představí v 45minutách Aktuální trendy v potravinářství – skvělá příležitost informovat se o nových trendech a zjistit jestli Mze může být místo pro vás.

Rezervace místa v ZI

14:00 perla našeho veletrhu L´Oréal – firma, která nepotřebuje představení – Radka Martincová představí příležitosti, které tato firma nabízí mladým lidem. Kdo by chtěl začátek kariéry spojit s krásou?

Rezervace místa v ZI

10:00 Michal Vrňata představí firmu KOSTAL – jméno asi neznáte, ale jejich produkty máte na očích neustále – nejen pro technické obory, ale pro všechny, kteří chtějí a jsou zvědaví.

Rezervace místa v ZII

11:00 AMAZON – zájemci o problematiku HR, ženy, muži žijící v realitě dneška a vůbec všichni bez rozdílu - Nikol Rehounková, Learning Manager – povypráví o ženách v operativě! Rádi bychom žili ve světě, kde takové přednášky nebudou třeba, ale zatím se jen blížíme. My tam určitě budeme.

Rezervace místa v ZII

12:00 regionální ředitel Zdeněk Samek z firmy M&M reality představí pozici realitního makléře. Jak vůbec vypadá takový moderní makléř a jaké jsou perspektivy této práce? Přijďte se zeptat.

Rezervace místa v ZII

13:00 Pernod Ricard (BECHEROVKA), nadnárodní společnost, která vlastní náš národní klenot Becherovku představí ústy personální manažerky Kamily Bosákové hořkou chuť sladkého začátku. Jen doporučujeme navštívit

Rezervace místa v ZII

14:00 tým AGROFERTu hledá nové parťáky, kteří mají chuť učit se nové věci a chtějí být součástí největšího koncernu v českém a slovenském zemědělství a potravinářství. Pojďte si poslechnout, jaké možnosti vám koncern AGROFERT nabízí.

Rezervace místa v ZII

Chceme vám nabídnout víc, a proto jsme připravili 3 dodatečné rozvojové a vzdělávací programy:

Rozvojový workshop: Moderní student a Nový svět práce ve společnosti Microsoft

3x během dne můžete navštívit workshop, kde se naučíte to nejdůležitější z Office pro každého studenta a budoucího zaměstnance – jako studenti máte balík office grátis, tak si jej stáhněte a vezměte si sebou svůj počítač a ….. nechte se poučit.

V místnosti D324 ( v 10:00, 12:00 a 13:45).

Rezervace místa v D324

Nejste si jisti svým CV? Přijďte na workshop od Kariérního centra

V D424 si v 30 minutách povíme nejdůležitější zásady při tvorbě a používání CV a podíváme se na nejčastější chyby + pro zájemce můžeme vaše CV rychle zčeknout.

Rezervace místa v D424 v 11:00

Rezervace místa v D424 ve 13:00

Revenium - přednáška o zaměstnávání OZP:

V České republice žije 650 tis. osob se zdravotním postižením, které jsou v produktivním věku. V příspěvku vysvětlíme, kdo je osoba se zdravotním postižením, jaké jsou povinnosti zaměstnavatelů, zaměříme se na předsudky a mýty, se kterými se v souvislosti se zaměstnávání osob se zdravotním postižením setkáváme. Na příkladech z praxe ukážeme, že má zaměstnávání osob se zdravotním postižením smysl.

Rezervace místa v D424 v 12:00