Soutěž: Odnes si z veletrhu něco navíc

CENY:

• 1x Nový Smart Phone Meizu MX4
  • 2x 20 l sud Vinohradského piva
  • 1x Roční předplatné časopisu Ekonom
  • 4x Kniha z nakladatelství Grada
  • 20x Kaspersky Internet Security – roční licence

Jak soutěžit:

• Navštívit stánek CC CZU na Veletrhu pracovních příležitostí v Kruhové hale 26. 2. 2015.
  • Vyplnit krátký dotazník na téma: Očekávání studentů ČZU od budoucích zaměstnavatelů.
  • Zanechat na sebe kontaktní email.
  • Být fanouškem CC na facebooku.

Tak neváhejte! Pomozte nám s propagací CC CZU, pomozte nám s výzkumem a odneste si jednu z celé řady cen.

Podmínky účasti v soutěži:

Musíte být prokazatelně studentem anebo
absolventem ČZU. Musíte dát svolení k využití vaší fotografie z přebírání ceny
pro účely CC CZU (vystavení na sociálních sítích a webu CC).

Vyhlášení soutěže proběhne v pondělí
2. 3. 2015 a ceny bude možné si vyzvednout v týdnu od 2. – 6. 3. 2015 jinak
nárok na získání ceny zaniká.