Amazon Week

Amazon, Amazon, Amazon – z plakátů v MHD, z rádia, billboardů a internetu na nás útočí úhledné balíčky s tímto logem, lákající k práci pro tuto společnost. Skvělý přivýdělek, to jo, ale pracovat u Amazonu? Ve skladě?

Amazon v ČR nabízí mnoho příležitostí pro talenty s VŠ titulem. V korporátní kanceláři (HR, finance, IT, logistika) i v samotných skladech.

Amazon je kultura a filozofie, která má až omamné účinky. Žít Amazon znamená růst do pozice skvělého lídra, který se stejně jako Robb Stark a nebo William Wallace umí postavit do čela a inspirovat podřízené příkladem. Žít Amazon znamená znát problémy a obtíže svých podřízených a neustále kreativně hledat řešení.

Od 26. 2. v prostorách SIC můžete získat mnoho informací o otevřených pozicích Amazonu, můžete se ptát a hledat. Třeba i vás práce v této společnosti ohromí. Jo, a aby bylo jasno -  šéfem jednoho celého SITE v Dobrovíze je Absolvent ČZU!

Krom informování se o práci v Amazonu máte možnost získat zpětnou vazbu na vaše CV od zkušených náborářek z této společnosti!

CV Speed Checking: ve čtvrtek 1. 3. a v pátek 2. 3. od 13 - 16 hodin

Přinášíte si své CV a dáváte jej do rukou zkušeného personalisty ze společnosti Amazon. Ten nastavuje odpočet na 10 minut. Těch 10 minut je zatraceně málo času! Ale je to dost, abyste se dozvěděli, spoustu zajímavého. Personalista vám poví, co v CV vidí, a jak na něj působí a vy se můžete doptávat. Čas neúprosně běží ale vaše jistota a informovanost roste.

Zkuste to i vy! Vyčleňte si 10 minut a získejte vhled, který vám pomůže.

REZERVACE SLOTU ZDE.