Veletrh pracovních příležitostí 2023 - celouniverzitní

Předchozí rok byl plný překvapení a turbulencí na všech frontách - a trh práce v roce 2023 bude velmi zajímavý - velké technologické firmy propouštějí a ostatní společnosti můžeme rozdělit půl na půl - půlka vyčkává a druhá půlka je z hlediska náborů nových zaměstnanců optimistická. Dá se říct, že pro studenty, budoucí absolventy a juniorní pracovníky to bude doba náročnější, ale náročné znamená jen jedno - skvělé příležitosti se budou schovávat a jako pomyslný drak budou čekat na hrdiny z horizontem.

Kariérní centrum pro budoucí hrdinky a hrdiny přichystalo workoutové hřiště - VELETRH PRACOVNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ - tak přijďte.

Zástupci firem, které můžete vyzpovídat dorazí na univerzitu ve čtvrtek 23. února. Budou vám k dispozici od 10 do 15 hodin v kruhové hale - KDE, ŽE JE KRUHOVÁ HALA? PŘECI TADY

CO NAJDETE NA TÉTO STRÁNCE:

 

V KRUHOVÉ HALE PROBĚHNOU ZAJÍMAVÉ PREZENTACE NAŠICH VYSTAVOVATELŮ – NÍŽE NAJDETE SEZNAM PREZENTACÍ A ANOTACE.

 

Prezentace firem

Čas: 10–14hodin (cca 45–60min)
Místo: RKU I / RKU II (posluchárny v prostorách Kruhové haly)
Cíl: 
Přijďte se dozvědět více informací o jednotlivých organizacích a získejte náboje pro "icebreak" použitelné při návštěvě stánku.

Čas Místnost Firma Registrace Čas Místnost Firma Registrace
10:00 RKU I EURES ZDE 10:00 RKU II Armáda České republiky ZDE
11:00 RKU I IKEA Purchasing Services spol. s.r.o. ZDE 11:00 RKU II

Spolek pro efektivní altruismus

ZDE

12:00 RKU I Ministerstvo zahraničních věcí ČR  ZDE 12:00 RKU II Kaufland ZDE
13:00 RKU I

McKinsey & Company

ZDE 13:00 RKU II

ADP Employer Services

ZDE

14:00 RKU I SZIF (Státní zemědělský a intervenční fond) ZDE 14:00 RKU II

GoodCall s.r.o. + Microsoft

ZDE

* Pokud chcete přijít na přednášku, tak se prosím zaregistrujte – děkujeme.

ANOTACE JEDNOTLIVÝCH PREZENTACÍ:

 RKU I

ČAS SPOLEČNOST ANOTACE REGISTRACE
10:00 EURES Studijní a pracovní mobilita v rámci vnitřního trhu EU se dnes stala běžnou součástí života mnoha Evropanů. Pro usnadnění mobility v rámci Evropy lze využít služeb, které bezplatně poskytují Evropské sítě EURES, Eurodesk, EUROPASS a Euroguidance. Využijte jedinečné příležitosti a seznamte se s možnostmi získávání zkušeností v zahraničí! Novinou pro tento rok je představení životních a pracovních podmínek v Nizozemí přímo od našich kolegů Petera Van der Grintena a Robba Kobbena.

Na přednášce se také dozvíte, jak si vytvořit e-portfolio EUROPASS a také jak otestovat své digitální dovednosti.
ZDE
11:00 IKEA Purchasing Services spol. s.r.o.  
Chcete se dozvědět, jak funguje propojení světa businessu a sustainability v praxi? Jak v IKEA dosahujeme toho, že výrobky jsou navrženy i vyrobeny s ohledem na udržitelnost. A jak zajistíme, aby to zákazník docenil a uměl s nimi naložit? Zveme Vás na workshop se sustainability specialisty z IKEA.
ZDE
12:00 Ministerstvo zahraničních věcí ČR  Zajímali ba vás práce v srdci EU - Bruselu? Tak přijďte si poslechnout a zeptat se, jak byste mohli pomoci. ZDE
13:00 McKinsey & Company Born in Singapore and raised on Saipan, a small island in the Pacific, Nina is a Global Helpdesk Team Manager in our Prague office.

Nina came to Prague 9 years ago and began her journey in the firm as a Global Helpdesk Professional in 2017. Her passion for working with people led her to first become a coach to others, following that becoming a Team Leader and now to her current role as Team Manager. The best part of her job is being able to help others discover their passion, grow, and develop.

Apart from being a passionate people leader, Nina likes cooking, exercising, travelling and Formula 1, hoping to go to a live F1 event one day – fingers crossed!

ZDE
14:00 SZIF (Státní zemědělský a intervenční fond) Představení firemní kultury, možnosti spolupráce či potřebné dovednosti a znalosti, které by měl mít ideální kandidát ucházející se o služební/pracovní pozici.
Vztah zaměstnanec a zaměstnavatel s ohledem na účinnost Zákona o státní službě, jakým způsobem do služebního poměru vstoupit a jaké výhody z něj vyplývají.
ZDE
RKU II
ČAS SPOLEČNOST ANOTACE REGISTRACE
10:00 Armáda České republiky

1. Uplatnění v ozbrojených silách ČR
2. Nabídka služby v Aktivní záloze (AZ) a účasti na dobrovolném vojenském cvičení (DVC) - podmínky a specifika služby
3. Prezentace 25. protiletadlového pluku

ZDE
11:00 Spolek pro efektivní altruismus Jak nasytit lidstvo bez slunečního svitu?
V této přednášce se seznámíte s filozofií efektivního altruismu a jejím praktickým použitím, konkrétně v oblasti zajištění dostupnosti potravin pro celé lidstvo v případě globální katastrofy.
ZDE
12:00 Kaufland

Jak se prodat na pracovním trhu: Jak vytvořit atraktivní životopis na papíře i na LinkedInu, příprava na pohovor a sebeprezentace. S námi nasdílí Veronika Křížová - recruiterka pro centrálu Kaufland

ZDE
13:00 ADP Employer Services

Představení společnosti ADP na českém trhu – jsme více, než jen největší zaměstnavatel v ČR v oblasti Human Capital Management. Chceme Vás seznámit s naší vizí, kulturou, pracovními postupy a navíc máme kariérní příležitosti pro všechny! Adam Deines, Peter Greif

ZDE
14:00 GoodCall s.r.o. + Microsoft

 Význam digitálních dovedností na pracovním trhu

ZDE

 

Seznam vystavovatelů

Projděte si vystavovatele, jejichž zástupce najdete v kruhové hale. Ty, které vás zaujmou, doporučujeme proklikat a pročíst více, abyste se připravili na setkání během veleltrhu. Jak na to si můžete přečíst v našem článku ZDE.

Celouniverzitní vystavovatelé (Kruhová hala)

AB InBev

společnost, která je největším výrobcem piv na světě a vlastní značky jako Budweiser, Stella Artois a Corona. Prozkoumat více.

  IKEA Purchasing Services spol. s.r.o.

společnost zodpovědná za nákup a dodávky pro IKEA v České republice. Sídlí v Praze a zaměřuje se na nákup a distribuci zboží pro prodejny IKEA. Prozkoumat více.

 
Armáda České republiky

Armáda České republiky představuje hlavní složku ozbrojených sil České republiky, které dále tvoří Vojenská kancelář prezidenta republiky a Hradní stráž. Prozkoumat více.

  Kaufland Česká republika v.o.s.

řetězec hypermarketů s širokým sortimentem potravin a nepotravinových produktů. Společnost se specializuje na prodej zboží v oblasti potravin a spotřebního zboží. Prozkoumat více.

 
ADP Employer Services

americká společnost, která poskytuje řešení pro správu zaměstnanců, jako jsou služby mzdového účetnictví, personálního a benefitového poradenství. Prozkoumat více.

  Lesy České republiky, s.p. státní instituce, která má zodpovědnost za správu lesů v České republice. Společnost se zaměřuje na udržitelný rozvoj lesů a zdrojů, jako jsou dřevo a lesní plodiny. Prozkoumat více.  
Agrofert, a.s. česká holdingová společnost, která se zaměřuje na agroprůmysl a má pod svou správou několik dceřiných firem v oblasti potravinářství, chemického průmyslu a energetiky. Prozkoumat více.   LOGIO se specializuje na řešení logistických potřeb svých zákazníků a poskytuje služby jako skladování, přepravu a distribuci zboží. Prozkoumat více.  
Agentura ochrany přírody a krajiny ČR veřejná správní instituce, která se zaměřuje na ochranu přírody a krajiny v ČR - zejména chráněné krajinné oblasti, maloplošná chráněná území a ptačí oblasti. Prozkoumat více.   McKinsey & Company prestižní konzultační společnost, která poskytuje poradenství v oblasti strategického řízení, obchodního rozvoje a inovací pro své klientské společnosti. Prozkoumat více.  
evropský provozovatel kaváren, restaurací a rychlého občerstvení - vlastní především franšízy KFC, Pizza Hut, Burger King a Starbucks.   Skupina Metrostav česká stavební společnost specializující se na výstavbu a rekonstrukce budov, mostů a silnic. Společnost se zaměřuje na kvalitu a efektivitu svých staveb a nabízí širokou škálu služeb v oboru stavitelství. Prozkoumat více.  
AVE CZ odpadové hospodářství, s.r.o. česká společnost, která se zaměřuje na správu odpadů a ekologické služby. Prozkoumat více.   Mondi Štětí a.s. papírenská společnost v ČR, zabývající se výrobou a prodejem obalových materiálů a produktů pro spotřebitelský a obalový průmysl. Mají silné postavení na trhu a spolupracují s významnými zákazníky v oboru. Prozkoumat více.  
Skupina ČEZ česká energetická společnost, která je jedním z hlavních poskytovatelů elektřiny a plynu v ČR a v několika dalších zemích střední a východní Evropy. Prozkoumat více.   MSD CZECH REPUBLIC S.R.O. farmaceutická společnost, která se zaměřuje na výrobu a prodej léčiv pro zdravotnictví. Prozkoumat více.  
Deutsche Börse Group evropský nadnárodní nabídkový trh organizující obchodování s akciemi a jinými cennými papíry. Je také poskytovatelem transakčních služeb. Umožňuje společnostem a investorům přístup na globální kapitálové trhy. Prozkoumat více.   MINISTERSTVO ZEMĚDĚLSTVÍ ČR státní instituce, která má zodpovědnost za politiku a plánování ve v oblasti zemědělství v České republice. Prozkoumat více.  
EURES mezinárodní síť pro mobility pracovních sil, která poskytuje informace a poradenství o pracovních příležitostech v EU. Prozkoumat více.   MINISTERSTVO ZAHRANIČNÍCH VĚCÍ ČR státní instituce, která má zodpovědnost za vedení české zahraniční politiky a jednání s cizími vládami. Prozkoumat více.  
Globus ČR, v.o.s. česká retailová společnost, která provozuje síť hypermarketů a supermarketů po celé ČR. A má vlastní zpracovatelské kapacity. Prozkoumat více.   Skupina ORLEN Unipetrol  polská společnost zaměřená na výrobu a prodej ropy a benzínu. Prozkoumat více.  
GoodCall s.r.o. + Microsoft Společný projekt GoodCall (personální agentura) a Microsoft, který si klade za cíl zvyšovat dogitální dovednosti v ČR, tím, že zpřístupňuje vzdělávání zdarma. Prozkoumat více.   Státní fond životního prostředí ČR státní instituce, která poskytuje finanční podporu pro projekty týkající se životního prostředí. Prozkoumat více.  
Grant Thornton světová auditorská a konzultační společnost, která poskytuje poradenství v oblastech účetnictví, daní a podnikového poradenství. Prozkoumat více.   Státní zemědělský intervenční fond státní instituce, která poskytuje finanční podporu pro zemědělce a zemědělský sektor v České republice. Prozkoumat více.  
Charita Česká republika nezisková organizace, která pomáhá potřebným a ohroženým skupinám v ČR prostřednictvím svých sociálních služeb a projektů. Prozkoumat více.   Revenium, z.s. nezisková organizace, která se zaměřuje na podporu zaměstnanosti a podnikání zdravotně znevýhodněných osob. Prozkoumat více.  
Efektivní altruismus je celosvětové hnutí, které se s pomocí racionálního přístupu a vědeckých metod snaží zjistit, jak a kde můžeme co nejvíce pomoci. Zaměření efektivního altruismu je globální, ve spolupráci se skupinami po celém světě se snažíme zlepšit nejen Českou Republiku či Evropu, ale i celý svět. Prozkoumat více.        

 

 

Jak se připravit na VPP

Veletrh je skvělá příležitost, což jsme už zmínili asi 100 000x. Proč a jak? To se pokusíme ukázat níže: 

  • Career Fair Super HERO - pokud vám workshopy časově nevyjdou, tak se můžete naostřit přečtením tohoto článku

 

  • Workshopy Karierního centra: Můžete navštívit jeden z našich workshopů, kde si se naučíte, jak se na veletrh připravit a zaválet.
 DATUM A ČAS NÁZEV  REGISTRACE MÍSTO
20.2.2022 10:30 Jak se hledá práce na veletrhu ZDE ONLINE
20.2.2022 17:00 Job Seeker 21. Century - Career Fair edition HERE LIB 259
21.2.2022 10:30 Job Seeker 21. Century - Career Fair edition HERE ONLINE
21.2.2022 17:30 Jak se hledá práce na veletrhu ZDE LIB 259

 

  • Video

 

 

 

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.