Studenti se specifickými potřebami - Veletrh pracovních příležitostí

Přijďte na Veletrh pracovních příležitostí dne 22.2. od 10:00 do 15:00 v budovách MCEV I, MCEVII a PEF, kde se mimo jiné představí společnosti, které jsou otevřené k zaměstnávání osob se zdravotním postižením či znevýhodněním.

Seznam těchto společností můžete nalézt v příloze.

Nenechte si také ujít přednášku od organizace Revenium, kde si vysvětlíme, kdo je osoba se zdravotním postižením, jaké jsou povinnosti zaměstnavatelů, zaměříme se na předsudky a mýty, se kterými se v souvislosti se zaměstnávání osob se zdravotním postižením setkávají. Na příkladech z praxe si ukážeme, že má zaměstnávání osob se zdravotním postižením smysl.

Rezervujte si místo v D424 ve 12:00.

Abychom znali vaše potřeby, tak i my v Career Center se školíme o problematice zaměstnávání OZP/OZZ, tak se nebojte a neváhejte nás kontaktovat.