Festival BP a DP na ČZU

Pokud jste došli až sem, tak jste jeden malý krok od finále.

Program akce najdete ZDE

Nabízíme 2 možnosti, jak se zapojit do naší aktvitivity

A) online nabídka (2.000Kč)

Získáte přístup do naší aplikace, kterou si vyplníte

• o firmě (logo, informace, kontakty)
  • záložka věnovaná bakalářkám a diplomkám
    • Jaká témata/oblasti nabízíte
    • Jak bude probíhat spolupráce? Máte určený počet konzultací, muže student dostat s tématem i stáž (placenou/neplacenou). Jaký přístup od studenta očekáváte.
    • Jak vás student může oslovit?Má jen napsat email, má někam poslat otázky, má se připravit na pohovor, protože budete čas investovat jen do těch, kteří přesvědčí, že to neodfláknou?

A máte hotovo. Studenti uvidí vaší nabídku a pokud je zaujme, tak se ozvou.

B) účast na akci 8.11. (10.000Kč)

• získáte přístup do naší aplikace viz výše s možností ji používat během veletrhu. Stačí ji otevřít na vašem chytrém zařízení a každého studenta, který vás zaujme a osloví si můžete poznamenat. Stáhnout si jeho CV, kontakty a posunout vaší spolupráci.
  • Také vám poskytenem místo na veletrhu od 12:00-15:30
    • občerstvení
    • přístup ke studentům
    • prostor na stánek (stůl, židle)
    • zmínka během prezentací

Jak vypadá online stánek?

Loby:

Stánek

Pokud máte zájem se účastnit a chtěli bystě ověřit dostupnost stánků a vyplnit objednávku, tak prosím kontaktujte Přemka

mail: gubani@rektorat.czu.cz

tel:+420 776 738 129

Pokud váháte a rádi byste se nechali přesvědčit, tak se obraťe na Přemka, který vám poskytně všechny informace

mail: gubani@rektorat.czu.cz

PS: telefon je vždy rychlejší a efektivnější