Veletrh pracovních příležitostí 2022 - celouniverzitní

Po dvou letech budete moci vytáhnout i slušivé kalhoty a vyrazit do víru kontaktního Veletrhu pracovních příležitostí a porozhlédnout se po nějaké té stáži, námětu na diplomku, či bakalářku, pracovní nabídce anebo si jen tak potrénovat své komunikační dovednosti.

Zástupci firem, které můžete vyzpovídat dorazí na univerzitu ve čtvrtek 24. února. Budou vám k dispozici od 10 do 15 hodin v kruhové hale - KDE, ŽE JE KRUHOVÁ HALA? PŘECI TADY

CO NAJDETE NA TÉTO STRÁNCE:

DOPROVODNÝ PROGRAM - FIREMNÍ PREZENTACE

SEZNAM VYSTAVOVATELŮ

 BROŽURU K VELETRHU S KONTAKTY NA VYSTAVOVATELE - je stažení dole.

JAK SE PŘIPRAVIT A MOTIVOVAT

 

Covid opatření: kromě roušek vám nemůžeme nic přikázat. Ale věříme, že všichni návštěvnící veletrhu budou zodpovědní. Zajdou si na test a vydezenfikují si u vstupu ruce.

 

 

V KRUHOVÉ HALE PROBĚHNOU ZAJÍMAVÉ PREZENTACE NAŠICH VYSTAVOVATELŮ – NÍŽE NAJDETE SEZNAM PREZENTACÍ A ANOTACE.

 

Prezentace firem

Čas: 10–14hodin (cca 45–60min)
Místo: RKU I / RKU II (posluchárny v prostorách Kruhové haly)
Cíl: 
Přijďte se dozvědět více informací o jednotlivých organizacích a získejte náboje pro "icebreak" použitelný při návštěvě stánku.

Čas Místnost Firma Čas Místnost Firma
10:00 RKU I TESCO 10:00 RKU II Karierní centrum
11:00 RKU I ADP 11:00 RKU II NPI: Europass
12:00 RKU I Plzeňský prazdroj 12:00 RKU II Faurecia
13:00 RKU I Kaufland 13:00 RKU II Logio
14:00 RKU I pwc 14:00 RKU II SZIF

* Pokud chcete přijít na přednášku, tak se prosím zaregistrujte – děkujeme.

ANOTACE JEDNOTLIVÝCH PREZENTACÍ:

 RKU I

ČAS SPOLEČNOST ANOTACE PŘEDNÁŠEJÍCÍ
10:00 TESCO - svět maloobchodu

Představí vám Tesco, nákupní oddělení a jeho roli v rámci businessu. Přiblíží vám, co vše se na Komerčním oddělení dělá. Dozvíte se o její cestě Tescem.Představí vám lokální a CE komerční tým kvality a rozvoje nových produktů. Dozvíte se, co práce v jednotlivých týmech obnáší a jaké jsou možnosti rozvoje.Představí detailněji roli technického manažera a bude s vámi sdílet jeho vlastní kariérní příběh.Podělí se s vámi o její zkušenosti z Graduate programu pro absolventy, do kterého nastoupila v září 2021. Vysvětlí, jak program probíhá, jaké měla očekávání, co se splnilo a co jí překvapilo. Provede vás její vlastní cestou programem."

Daniela Korotvičková (Manažerka oddělení obchodního plánování); Libor Průša (Manažer kontroly kvality a operačních standardů); Michal Stehlík (Technický manažer);Monika Kohoutová

11:00 ADP Česká republika

Představení společnosti ADP na českém trhu – jsme více než jen největší zaměstnavatel v ČR v oblasti Human Capital Management. Chceme Vás seznámit s naší vizí, kulturou, pracovními postupy, a navíc máme kariérní příležitosti pro všechny!

Hamish Bryce
12:00 Plzeňský Prazdroj není jenom Plzeň

Během přednášky Plzeňského Prazdroje budete moci (kromě pivní soutěže) absolvovat také setkání s Jamesem Hronem, absolventem ČZU.  Co bylo jeho motivací studovat na ČZU? Proč šel do Prazdroje? A co všechno se od té doby událo? Uslyšíte informace o tom, jak to u nás v Prazdroji chodí, co ho na jeho práci nejvíc baví a představí vám také, jak to v Prazdroji funguje na oddělení Sales a Trade Marketingu.

James Hron a Jana Slovenská
13:00 Práce snů v Kauflandu. Co
znamená buzzword CSR?
Jak aktivní je Kaufland v této
oblasti?

Co znamená buzzword CSR? Jak aktivní je Kaufland v této oblasti? Co bys na Kauflandu zlepšil ty? Jak díky dětskému hlavolamu můžeš získat práci snů?

Peter Chalupianský
14:00 PwC: Prvních 10 let praxe - moje cesta z PwC přes Mongolsko a zpět do PwC

1) Jak já jsem se rozhodoval, do jaké firmy po VŠ nastoupím (sám jsem nevěděl, co chci dělat a bylo to pro mě těžké rozhodovaní)? 2) Zda PwC splnilo mé očekávaní? 3) Proč jsem z PwC odešel a proč jsem se tam vrátil (co mi dala zkušenost mimo PwC v Mongolsku a Africe a jaký byl důvod mého návratu do firmy)? 4) Jaké projekty u nás typologicky děláme a pro koho může být práce u nás zajímavá?

Ondřej Rybka (Senior Manager PwC)
RKU I
ČAS SPOLEČNOST ANOTACE PŘEDNÁŠEJÍCÍ
10:00 KC ČZU: Veletrh pracovních příležitostí, cesta ke kontaktům

Pár rychlých rad, ujištění a nažhavení v úvodu veletrhu pro všechny, kteří by rádi vytěžili veletrh, ale netroufají si.

Přemysl Gubani (Vedoucí Kariérního centra ČZU)

11:00 Národní Pedagogický Institu: eportfolio Europass
  1. Studenti se na přednášce Národního centra Europassu a EURES dozvědí, jak se nejlépe připravit pro vstup na trh práce a pro celoživotní učení. Národní centrum Europass představí e-portfolio a doklady o vzdělání, moderní záznamy o zkušenostech a dovednostech. EURES pomůže s orientací na trhu práce v EU pomocí služeb EURES poradců a online platforem.

Stačí vykročit!

  1. Přednáška Vás provede přehledem příležitostí, které se při získávání zkušeností v zahraničí nabízí. Zároveň Vám představíme portfolio dokladů EUROPASS, které vám usnadní prokázání získaných kompetencí jak doma, tak v zahraničí.
Irena Palánová a Michal Jelínek
12:00 Faurecia a budoucnost

Obsahově bude přednáška zaměřená na people development, career management, career stories from fresh graduates and working student, sustainability a CO2 Neutrality.

Ivana Burkoňová (Talent Acquisition and Communication manager for Czech Republic)

13:00 Logio: I se sklady může být zábava

Napadlo tě někdy dívat se na sklady jako na obrovský zdroj dat, který ti může pomoct dělat věci lépe? Nás v Logiu ano, a tak pomáháme naším klientům. Přijď se podívat, co všechno se dá z těchto dat získat a jak umíme zabránit srážkám v uličkách i poznat, kde mají sklady vlastně stát. Přijdou ti sklady daleko? A co třeba pick up boxy, kde si vyzvedáváš zásilku z e-shopu. To je vlastně sklad. Povíme si, jak moc patří do Smart Cities a co se s nimi dá všechno dělat. Tak na viděnou na prezentaci.

Martin Plajner (ředitel R&D)
14:00 SZIF, kdo jsme a co děláme

Představení firemní kultury, možnosti spolupráce či potřebné dovednosti a znalosti, které by měl mít ideální kandidát ucházející se o služební/pracovní pozici. Vztah zaměstnanec a zaměstnavatel s ohledem na účinnost Zákona o státní službě, jakým způsobem do služebního poměru vstoupit a jaké výhody z něj vyplývají.

Ondřej Kudibal

 

Seznam vystavovatelů

Projděte si vystavovatele, jejichž zástupce najdete v kruhové hale. Ty, které vás zaujmou, doporučujeme proklikat a pročíst více, abyste se připravili na setkání během veleltrhu. Jak nato si můžete přečíst v našem článku ZDE.

Celouniverzitní vystavovatelé (Kruhová hala)

ADP   Penny  
Agrofert   Plzeňský Prazdroj  
Faurecia   pwc  
Kaufland   Senát ČR  
Logio   Správa železnic  
MSD   Státní zemědělský intervenční fond  
Národní pedagogický institut   Tesco Stores  
Orlen Unipetrol   Valeo  
Packeta      

 

 

Jak se připravit na VPP

Veletrh je skvělá příležitost, což jsme už zmínili asi 100 000x. Proč a jak? To se pokusíme ukázat níže: 

  • Workshopy Karierního centra: Můžete navštívit jeden z našich workshopů, kde si se naučíme se na veletrh připravit a zaválet.
 DATUM A ČAS NÁZEV  REGISTRACE MÍSTO
21.2.2022 10:30  Job Seeker 21. Century - Career Fair edition HERE ONLINE
21.2.2022 17:00  Jak se hledá práce v 21. století - VPP edition ZDE LIB 259
22.2.2022 10:30  Jak se hledá práce v 21. století - VPP edition ZDE ONLINE
22.2.2022 17:00  Job Seeker 21. Century - Career Fair edition HERE LIB 259
  • Career Fair Super HERO - pokud vám workshopy časově nevyjdou, tak se můžete naostřit přečtením tohoto článku
  • Video

 

 

 

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.