VPP ČZU 2021 online - vystavovatelé

for english press here

Těší nás váš zájem o náš veletrh,

Pokud máte zájem se účastnit a chtěli bystě ověřit dostupnost stánků a vyplnit objednávku, tak prosím kontaktujte Lukáše

mail: gabor@fzp.czu.cz

tel:+420 728 764 887

Pokud váháte a rádi byste se nechali přesvědčit, tak se obraťe na Přemka, který vám poskytně všechny informace

mail: gubani@rektorat.czu.cz

PS: telefon je vždy rychlejší a efektivnější

Thank you for your interest in our Career Fair,

If you want to attend please contact, Lucas and he will help you with order

mail: gabor@fzp.czu.cz

tel:+420 728 764 887

If you are not sure and would give us chance to convince you that our platform is great, please contact Přemek, who has all info about platform and our university.

mail: gubani@rektorat.czu.cz

PS: phone call is always better