Studenti se specifickými potřebami - Veletrh pracovních příležitostí

Přijďte na Veletrh pracovních příležitostí ve čtvrtek 27.2. od 10:00 do 15:00 v budovách KRUHOVÁ HALA, atrium PEF a menza, kde se mimo jiné představí společnosti, které jsou otevřené k zaměstnávání osob se zdravotním postižením či znevýhodněním.

Seznam společností naleznete pod textem a nebo si jej stáhněte z příloh. Seznam všech vystavovatelů s jejich umsítěním naleznete ZDE.

Určitě zkuste navštívit i nějaké prezentace firem - zde

Pokud máte nějaké dotazy ohledně chráněného trhu práce, tak neváhejte kontaktovat pracovníky spolku REVENIUM, kteří se této problematice dlouhodobě zajímají a rádi vám zodpoví všechny vyše otázky. Stánek naleznete v KRUHOVÉ HALE.

Abychom znali vaše potřeby, tak i my v Career Center se školíme o problematice zaměstnávání OZP/OZZ, tak se nebojte a neváhejte nás kontaktovat.

 

 

Soubory ke stažení

Další články v rubrice

English ☰ Menu

Na webových prezentacích České zemědělské univerzity v Praze (pod doménou czu.cz) používáme soubory cookies. Tyto soubory nám poskytují možnosti, jak lépe poskytovat služby a dále nám pomáhají analyzovat výkon webu. Informace o tom, jak naše weby používáte, můžeme sdílet se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. V nastavení si můžete následně vybrat, které cookies můžeme používat. Svůj udělený souhlas, můžete kdykoliv změnit či odvolat.