Studenti se specifickými potřebami - Veletrh pracovních příležitostí

Přijďte na Veletrh pracovních příležitostí ve čtvrtek 21.2. od 10:00 do 15:00 v budovách KRUHOVÁ HALA, atrium PEF, atrium TF, atrium FTZ, MCEV I kde se mimo jiné představí společnosti, které jsou otevřené k zaměstnávání osob se zdravotním postižením či znevýhodněním.

Seznam společností naleznete pod textem a nebo si jej stáhněte z příloh. Seznam všech vystavovatelů s jejich umsítěním naleznete ZDE.

Určitě zkuste navštívit i nějaké prezentace firem - zde

Pokud máte nějaké dotazy ohledně chráněného trhu práce, tak neváhejte kontaktovat pracovníky spolku REVENIUM, kteří se této problematice dlouhodobě zajímají a rádi vám zodpoví všechny vyše otázky. Stánek naleznete v KRUHOVÉ HALE.

Abychom znali vaše potřeby, tak i my v Career Center se školíme o problematice zaměstnávání OZP/OZZ, tak se nebojte a neváhejte nás kontaktovat.